Trzeci raport o stronie internetowej Kościoła Palmariańskiego – Palmarianski Katolicki Kościół

Trzeci raport o stronie internetowej Kościoła Palmariańskiego

Kraje, które najczęściej odwiedzają naszą stronę to USA, Hiszpania i Brazylia. Hiszpania przekazała pierwsze miejsce Stanom Zjednoczonym.

Dziękujemy Bogu i Jego Najświętszej Dziewicy Matce, że jak dotąd naszą stronę internetową odwiedzili mieszkańcy ponad stu krajów na całym świecie; pisząc to jednak zastrzegamy, że nie wszystkie wizyty były tak liczne, jak w przypadku ścisłej czołówki.

Kraje, które odwiedziły naszą stronę najmniej to Indonezja, Izrael, Rumunia i Chiny, ale mimo tych kilku wizyt jesteśmy zadowoleni, bo jest to dopiero początek naszej działalności w Internecie.

Coraz większe zainteresowanie Kościołem Palmariańskim w sieci wykazują mieszkańcy Niemiec.

Miłym faktem jest to, że wzrosło zainteresowanie naszą stroną internetową ze strony Włochów. Mimo że Włochy wciąż znajdują się na dziewiątym miejscu, znacznie zmniejszyły różnicę w stosunku do Francji, która utrzymuje się na ósmym miejscu.

Kraje Miasta
1. Stany Zjednoczone Ameryki 1. Sewilla
2. Hiszpania 2. Natal
3. Brazylia 3. Madryt
4. Irlandia 4. Ashburn
5. Niemcy 5. Dublin
6. Zjednoczone Królestwo 6. São Pablo
7. Kanada 7. Chicago
8. Francja 8. Utrera
9. Włochy 9. Londyn
10. Austria 10. Nowy Jork

Obserwujemy znaczny wzrost liczby odwiedzających z Meksyku, którzy zaczynają wykazywać spore zainteresowanie publikacjami Kościoła Palmariańskiego. Mamy świadomość, że w przeszłości w Meksyku, zginęło wielu męczenników którzy bohatersko bronili katolicyzmu; teraz Prawdziwy Kościół Chrystusowy ponownie zaprasza wszystkich katolików z Meksyku, aby byli częścią Kościoła Palmariańskiego jako Apostołowie Maryi, odważni obrońcy Boskich Praw i jego Świętego Kościoła.

Pragnieniem Boga i naszej Najświętszej Maryi Panny jest szerzenie na całym świecie istnienia Prawdziwego Kościoła Chrystusowego: Jednego, Świętego, Katolickiego, Apostolskiego i Palmariańskiego. Nasz Pan Jezus Chrystus pozostawił w waszych rękach skarb prawdy objawionej przez Niego. Z powodu tej wielkiej odpowiedzialności, musisz mieć odwagę przed Bogiem i Naszą Najświętszą Maryją Panną, aby poinformować o istnieniu tejże strony wszystkich ludzi dobrej woli; abyście mogli wspólnie pracować ze sobą w ramach rozpowszechniania prawdy na temat Wiary Katolickiej. Bóg nagrodzi każdego z Was.