26. Raport na Stronie Internetowej Świętego Kościoła Palmariańskiego – Palmarianski Katolicki Kościół

26. Raport na Stronie Internetowej Świętego Kościoła Palmariańskiego

Ta witryna ma szczególnie ważną misję. Jednym z jej celów jest umożliwienie ludziom zapoznania się z wiarygodnymi informacjami. Chociaż radio i telewizja itp. przekazują wiadomości, które mogą pomóc zrozumieć sytuację, to jednak, jeśli chodzi o przekazywanie informacji o Jednym, Świętym, Katolickim, Apostolskim i Palmariańskim Kościele, zawsze wydają się one gmatwać te informacje. Niektóre fragmenty są prawdziwe, ale wiele innych informacji jest dalekich od rzeczywistości.

Z powodu niedawnego wybuchu COVID-19 w Zakonie Karmelitów Świętego Oblicza, Kościół Palmariański ponownie zyskał publiczną uwagę. Było wiele programów w telewizji, wiadomości w radiu, internecie itp. Cały ten rozgłos wzbudza zainteresowanie Kościołem Palmariańskim, a ostatnio widzieliśmy wiele osób, które odwiedzały naszą stronę internetową, zwłaszcza w Hiszpanii. Miejmy nadzieję, że wszyscy ci odwiedzający dowiedzieli się czegoś ważnego o Prawdziwym Kościele Katolickim podczas przeglądania tej witryny. Bóg w swojej nieskończonej mądrości wie, jak najlepiej wykorzystać najgorsze sytuacje. Jest wolą Bożą, aby ludzie odwiedzali naszą witrynę internetową i czytali Niebiańskie Orędzia Objawień z El Palmar de Troya. Bóg chce, aby ludzie czytali Doktrynę Palmariańską, tak bogatą i cenną dla duszy.

Wrogowie Kościoła Palmariańskiego będą zachwyceni naszą niedawną sytuacją, ale mocna Ręka Boga zapewni, że Jego Święty Kościół odniesie ogromne korzyści z ostatnich cierpień. Cierpienia naszego Pana w połączeniu z cierpieniami Jego Najświętszej Matki, Najświętszej Maryi Panny, otworzyły nam Niebo. Teraz cierpienia członków Kościoła Palmariańskiego, zwłaszcza biskupów, przyniosą obfite owoce. W wyniku tych cierpień mogą nawet zostać przyspieszone ważne wydarzenia.

Chcielibyśmy wykorzystać ten raport jako okazję, aby szczególnie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w jakikolwiek sposób podczas kryzysu związanego z COVID-19, a zwłaszcza zespołom lekarzy i pielęgniarek przydzielonych nam przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Hiszpanii. Jesteśmy również bardzo wdzięczni szpitalom, które opiekowały się chorymi. Jeden z biskupów, który przebywał na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Virgen del Rocio, opowiadał o ogromnym poświęceniu i doskonałości tych, którzy pracowali w tej części szpitala.

Dzięki dużej liczbie hiszpańskich odwiedzających witrynę w ostatnim czasie Hiszpania wypełnia lukę między sobą a Meksykiem, który zajmuje trzecie miejsce. Wyjątkowe zainteresowanie Republiki Dominikańskiej spowodowało awansowanie tego kraju na 11. miejsce. Nadal będziemy przyglądać się miastom, które najczęściej odwiedzają naszą stronę internetową: numer jeden to Buenos Aires, numer dwa to Lagos, trzy to Meksyk, Madryt przesunął się na czwarte miejsce, pięć to Cordoba (Argentyna), sześć to San Pablo, siedem to Bogota, osiem to Quezon City, dziewięć to Sewilla, a numer dziesięć to Rio de Janeiro.

Oto lista trzydziestu krajów o największej liczbie odwiedzin naszej witryny internetowej:

1.Argentyna11.Republika Dominikany21.Francja
2.Brazylia12.Niemcy22.Wybrzeże Kości Słoniowej
3.Meksyk13.Kongo-Kinszasa23.Wielka Brytania
4.Hiszpania14.Chile24.Włochy
5.Indie15.Kamerun25.Wenezuela
6.Filipiny16.Nikaragua26.Rosja
7.Kolumbia17.Kenia27.Paragwaj
8.Peru18.Ekwador28.Gwatemala
9.USA19.Polska29Salwador
10.Nigeria20.Ukraina30.Honduras

W Świętym Kościele Palmariańskim luty jest poświęcony Świętemu Obliczu Naszego Boskiego Pana Jezusa Chrystusa. 2 lutego jest Świętym Dniem i głównym świętem Świętego Oblicza. W Niebiańskich Objawieniach z El Palmar de Troya, wielką wagę przywiązywano do szerzenia nabożeństwa do Świętego Oblicza Jezusa. 23 września 1970 roku w Świętym Miejscu przy Lentyszku z El Palmar de Troya, Święty Pio z Pietrelciny ukazał się Clemente Domínguez i przekazał mu tą wiadomość: ,,Synu mój: byłem prawdziwym miłośnikiem Świętego Oblicza Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Wielcy wielbiciele Świętego Oblicza mają niezrównaną chwałę. Są bliżej Jezusa kontemplując Jego Chwalebne Oblicze. Wszyscy prawdziwi wielbiciele Świętego Oblicza otrzymają obfite łaski, aby osiągnąć świętość; którą osiągną zawsze zjednoczeni z Krzyżem Boskiego Mistrza; nie ma świętości bez Krzyża. Muszą zostać ukrzyżowani razem z Jezusem i błagać Matkę Bożą, aby nieustannie modliła się za wszystkich.

Ci, którzy szerzą nabożeństwo do Świętego Oblicza, otrzymają wynagrodzenie w Ojczyźnie Niebieskiej, a także w ojczyźnie ziemskiej w szczególny sposób. Synu mój: naśladujcie wielkich adoratorów Świętego Oblicza, a przede wszystkim Teresę od Dzieciątka Jezus i od Najświętszego Oblicza, tej która najbardziej umiłowała Święte Oblicze. Dlatego zajmuje ona pierwszoplanowe miejsce obok Jezusa”.

Nadchodzący miesiąc, marzec, to miesiąc, który Kościół poświęca szczególnie Świętemu Józefowi. Przesłania z El Palmar mówią o miłości i oddaniu Świętym oraz o czci ich Wizerunku, zwłaszcza Chwalebnego Patriarchy Świętego Józefa. Święty Józef nigdy nie zawodzi tego, kto mu się zwierza. Powierzając się św. Józefowi, uzyskujemy wielki spokój, ponieważ wiemy, że troski niweczą nasze szczęście w życiu. Zmartwienia powodują choroby, powodują, że czujemy się źle i tracimy zainteresowanie wykonywaniem swoich obowiązków. Zmartwienia sprawiają, że rezygnujemy z ważnych duchowych przedsięwzięć. Zmartwienia wywołują strach i podenerwowanie ludzi. Wiemy, że przyszłość nie leży w naszych rękach i nie wiemy, jak się potoczą sprawy. Obawy, jakiekolwiek by one nie były, ustają, kiedy oddamy je w ręce Świętego Józefa. Dzięki całkowitemu zaufaniu do Niego nasze zmartwienia się kończą, spokój powraca i pozostanie tak długo, jak długo dusza zaufa temu wielkiemu opiekunowi.

Bóg Duch Święty prowadzi dusze, aby z ufnością udały się do Świętego Józefa. Rozpala ich ufnością i daje poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa, że udając się do Świętego Józefa, ich problemy zostaną rozwiązane. Misja świętego Józefa jest tak ważna, że jeśli zignorujemy jego pomoc lub odłożymy na bok oddanie jemu, nie będzie można wspiąć się po duchowej drabinie i osiągnąć ściślejszego zjednoczenia z Bogiem. Bez tego Chwalebnego Świętego nasze nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny będzie zawsze niepełne. Nigdy nie rozwiniemy takiej samej miłości do Świętej Matki Bożej, jaką moglibyśmy kochając i ufając Jej Dziewiczemu Oblubieńcowi. Pamiętajmy, że Święty Józef jest wielkim opiekunem Kościoła i naszym opiekunem. Przekonasz się, że wśród wiernych Palmarian, większość z nich jest bardzo oddana świętemu Józefowi. W Bibliotece Palmariańskiej na naszej stronie internetowej, Modlitewnik Palmariański zawiera Święty Różaniec Józefiński, różaniec poświęcony szczególnie Świętemu Józefowi.